O FIRMIE

Firma Winomet jest bezpośrednim importerem śrubowych elementów złącznych ze stali nierdzewnej .

Pełny asortyment rodzajów i wymiarów obejmuje przeszło 10000 pozycji wykonanych w ponad 300 normach DIN/ISO oraz gatunkach materiałowych A2(1,4301), A4(1,4401), 1,4541, 1,4462, 1,4539,  1,4529  .

Ponadto posiadamy w ofercie szeroką gamę armatury nierdzewnej , począwszy od armatury przemysłowej spawanej oraz gwintowanej po armaturę spożywczą .

Aby nasza oferta była kompletna jest stale powiększana o wszelakiego rodzaju nowinki dotyczące stali nierdzewnej takie jak : materiały do prawidłowej obróbki i pielęgnacji stali nierdzewnej. W skład tej gałęzi naszej oferty wchodzą materiały spawalnicze do stali gatunkowych (druty spawalnicze Tig, Mig, elektrody otulone, elektrody wolframowe) materiały do polerowania stali nierdzewnej (ściernice i pasty polerskie), preparaty do wytrawiania i pielęgnacji.

Dodatkowo w naszej ofercie mogą Państwo znaleźć szeroką gamę akcesoriów żeglarskich, między innymi szekle, kausze, ściągacze, zaciski do lin, linki i łańcuchy .

Od 2007 roku oferujemy jako nieliczni pełną gamę stopek nierdzewnych w rożnych wersja przeznaczonych dla przemysłu spożywczego , farmaceutycznego, kosmetycznego .

Wszystkie oferowane przez nas pozycje asortymentowe pochodzą od renomowanych dostawców krajowych i zagranicznych, są objęte odpowiednimi atestami materiałowymi i certyfikatami.

Zapewniamy atrakcyjne ceny oraz szybkie terminy realizacji, przy współpracy ze stałymi klientami uzgadniamy indywidualne warunki dotyczące rabatów i terminów płatności.